Mapa niedostępna

Data/godzina
Date(s) - 05/03/2023
09:00 - 12:00

Kategorie


Program SSI Explorers to okazja dla dzieci od lat 6 aby zacząć stawiać pierwsze kroki w świecie nurkowym.

Na basenowych zajęciach i na niewielkiej głębokości profesjonalny instruktor zapewni Twoim dzieciom nie tylko świetną zabawę, ale ogromną dawkę wiedzy i nowych umiejętności.

Twoja latorośl będzie miała okazję zdobyć swoje pierwsze certyfikaty i rozwijać się dalej – SSI Explorers to świetny pierwszy krok dla przyszłego nurka. Jak mówi stare powiedzenie – czym skorupka za młodu….

 

Zajęcia odbywają się na basenie na Stogach

Koszt – do potwierdzenia

Czas trwania – ok. 2h10min (godzina teorii/odprawy, 40 min w wodzie i 30 min podsumowania)

Wymagania – min. 6 lat, kostium kąpielowy, ręcznik

W cenie zajęcia i opieka profesjonalnego instruktora.

Pytania? Wątpliwości? Dzwoń śmiało! +48 511 983 638

____________________________

Krótki opis programu:

Program SSI Explorers pozwala dzieciom od szóstego roku życia zejść pod wodę i spróbować różnych sposobów, na jakie mogą badać otaczający je wodny świat. Zdobędą solidne podstawy na temat ochrony oceanu i będą miały okazję doświadczyć czterech głównych wodnych przygód. SSI Explorers mogą również zdobyć wiele specjalizacji podczas kontynuowania swoich podwodnych doświadczeń.

Materiały SSI Explorers rozpoczynają się od wprowadzenia dzieci w znaczenie ochrony i zachowania światowych oceanów poprzez zostanie Odkrywcą Błękitnych Oceanów. Dowiedzą się, dlaczego oceany są ważne, o pięciu oceanach świata i co mogą zrobić, aby pomóc w ich ochronie.

Twój młody odkrywca może następnie przejść do nauki sprzętu do snorkelingu i snorkelingu w zamkniętym środowisku wodnym i zdobyć swój stopień Snorkel Explorer. Po ukończeniu tych dwóch pierwszych doświadczeń, odkrywcy SSI mogą wybrać jedną z trzech wodnych przygód i zostać Odkrywcą Nurkowania.

Zabawa jednak na tym się nie kończy! SSI Explorers mogą przeżyć jeszcze więcej podwodnych przygód, aby zdobyć 22 różne stopnie Specjalizacji Explorer. Mogą doskonalić swoje umiejętności odkrywcze dzięki ekscytującym specjalizacjom, takim jak Eksplorator modeli podwodnych, Model Explorer, Rescue Explorer, Shark Ecology Explorer i Search and Recovery Explorer, a to tylko kilka z dostępnych możliwości.

SSI Explorers mogą nawet zdobyć prawdziwe certyfikaty, tak jak ich rodzice, aby pochwalić się swoimi ciężko zarobionymi ocenami uznania.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.