Mapa niedostępna

Data/godzina
Date(s) - 14/08/2024 - 18/08/2024
00:00 - 12:45

Kategorie


 

Nurkowaliście już nad Hańczą ? To najgłębsze jezioro w Polsce 108,5 m. jednym z ciekawszych miejsc do nurkowania nad tym jeziorem jest miejscowość Błaskowizna. Na końcu tej miejscowości znajdują się tak zwane parkingi 1,2,3 są to miejsca gdzie zatrzymują się nurkowie. Parking nr 3 jest to fajna miejscówka do przeprowadzenia ćwiczeń i szkoleń. Jest tam kilka oporenczowanych platform i kilka zatopionych artefaktów np wielki żubr, które nadają temu miejscu podwodnego uroku. Parking nr 2 jest to bardziej wymagające miejsce o bardzo stromych zboczach i bardzo stromym zejściu. Nurkując z tego parkingu możemy podziwiać piękne ścianki podwodne, tętniące życiem szczególnie nocą. Parking nr 1 to kultowe miejsce na którym wszyscy chcą zanurkować i zobaczyć dłubanki które leżą na głębokości ok 40m .
https://nurekamator.pl/dlubanki-i-glebiej-nurkowanie-hancza/ tu możecie dowiedzieć się więcej na ten temat.
Żeby mieć dużą satysfakcje z nurkowania na Hańczy trzeba dobrze to zaplanować, najlepsze nurkowania to nurkowania nocne gdzie na ściankach tętni życie nocne. spotykamy ogromne raki sygnałowe które krzątają się w swoich jaskiniach, od czasu do czasu możemy zobaczyć duże miętusy i szczupaki a i czasami zdarza się ładny sum. Nurek na każdym poziomie znajdzie tu coś dla siebie i będzie zadowolony.

Nocujemy w zaprzyjaźnionym gospodarstwie agroturystycznym gdzie karmią nas swojskim jadłem, kto już był tam z nami to wie że żartów tam nie mam jeńców się nie bierze. Gospodarz w przerwie od nurkowania nas karmi i nabija nam butlę. do dyspozycji mamy kilkanaście pokoi o różnej konfiguracji łózek, w każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Przy domu znajduje się duży parking dla naszych aut, kilka pomieszczeń do suszenia sprzętu, ławki stoliki na zewnątrz i pomieszczenia w środku gdzie można odpocząć i porozmawiać.

Jeśli mamy czas i ochotę okolica jest piękna jest możliwość zorganizowania wycieczek w bardzo ciekawe miejsca takie jak Stańczyki, trójstyk granic i wiele innych.

Przyjazd 14.08 na kolacje  (środa)
Wyjazd 18.08 po obiedzie (niedziela) 

 

Cena: 1200 (zaliczka 500 ) – CENA MOŻE ULEC ZMIANIE ZALEŻNIE OD PODWYŻEK W 2024

W cenie:
– kwaterunek – 4 noclegi
– pełne wyżywienie (od kolacji 14.08 do obiadu 18.08, trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad kolacja)

Dodatkowo płatne:
– wypożyczenie sprzętu
– dojazd
– ładowanie butli na miejscu – 2 zł/litr
– korzystanie z nurkowisk – 20zł/dzień auto i 5zł osoba

Rezerwacje

Bilety

Registration Information

Booking Summary

1
x Bilet zwykły
zł0,00
Cena całkowita
zł0,00