Mapa niedostępna

Data/godzina
Date(s) - 19/05/2023 - 22/05/2023
08:00 - 13:00

Kategorie


Jezioro Hańcza to najgłębsze jezioro w Polsce, położone na Pojezierzu Suwalskim, w województwie podlaskim. Jest popularnym miejscem dla nurków, ze względu na bogate zróżnicowanie podwodnej flory i fauny oraz ciekawe formacje geologiczne.

Wyjazd nurkowy nad jezioro Hańcza może być świetnym doświadczeniem dla pasjonatów nurkowania. Przed wyjazdem warto zwrócić uwagę na kilka kwestii:

  1. Pogoda – upewnij się, że zabierasz odpowiednie ubrania do zapowiadanej pogody ( zamówione słońce )
  2. Sprzęt – upewnij się, że twój sprzęt nurkowy jest w dobrym stanie i gotowy do użycia. Pamiętaj, że woda w jeziorze Hańcza jest zimna, nawet w lecie, więc warto zaopatrzyć się w odpowiednie skafandry i termoizolację. Jeśli potrzebujesz sprzętu, skafandra ocieplacza daj znać.
  3. Certyfikat nurkowy – jeśli nie masz jeszcze certyfikatu nurkowego, musisz go zdobyć przed wyjazdem nad jezioro Hańcza bądź w trakcie wyjazdu. 

Jeśli masz już wszystko przygotowane, to nurkowanie nad jeziorem Hańcza może okazać się fantastycznym doświadczeniem. Możesz podziwiać piękne krajobrazy, zobaczyć ciekawe formacje skalne i odkryć podwodny świat jeziora.

Nocujemy w zaprzyjaźnionym gospodarstwie agroturystycznym gdzie karmią nas swojskim jadłem, kto już był tam z nami to wie że żartów tam nie mam jeńców się nie bierze. Gospodarz w przerwie od nurkowania nas karmi i nabija nam butlę. do dyspozycji mamy kilkanaście pokoi o różnej konfiguracji łózek, w każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Przy domu znajduje się duży parking dla naszych aut, kilka pomieszczeń do suszenia sprzętu, ławki stoliki na zewnątrz i pomieszczenia w środku gdzie można odpocząć i porozmawiać.

Jeśli mamy czas i ochotę okolica jest piękna jest możliwość zorganizowania wycieczek w bardzo ciekawe miejsca takie jak Stańczyki, trójstyk granic i wiele innych.

 

Przyjazd 19.05 na obiad (dla chętnych za dodatkową opłatą możliwość przyjazdu w czwartek 18.05 na wieczór wraz z możliwością dokupienia sniadania na 19.05)
Wyjazd 22.05 po obiedzie

Cena: 790 (zaliczka 290)

W cenie:
– kwaterunek
– pełne wyżywienie (od obiadu 19.05 do obiadu 22.05, trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad kolacja)

Dodatkowo płatne:
– wypożyczenie sprzętu
– dojazd
– ładowanie butli na miejscu – 1,50zł/litr

  • Cena wyjazdu może nieznacznie ulec zmianie 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.