Mapa niedostępna

Data/godzina
Date(s) - 30/09/2023
00:00

Kategorie


Intro nurkowe, czyli próbne nurkowanie pod okiem profesjonalisty to najlepsza metoda sprawdzenia, czy nurkowanie to coś dla mnie!

Nie jesteś pewien czy chcesz zostać nurkiem? A może szukasz niezapomnianego prezentu dla kogoś bliskiego? Albo samemu masz ochotę spróbować czegoś nowego Intro nurkowe to dokładnie to, czego potrzebujesz.

 

Pod okiem profesjonalnego nurka zagłębisz się w niesamowity podwodny świat i doświadczysz prawdziwej bezwładności.

Nie musisz mieć doświadczenia, nie musisz mieć sprzętu – nie musisz nawet umieć specjalnie pływać! Pomożemy dobrać i wypożyczymy wysokiej klasy sprzęt, na sesji teoretycznej przekażemy wszelkie niezbędne informacje a pod wodą prowadzący nurkowanie będzie zawsze tuż obok pomagając we wszystkim jeżeli chodzi o kwestie sprzętowe i dbając o Twoje bezpieczeństwo.

Nurkujący musi być zdrowy – zachęcamy do zapoznania się z formularzem medycznym. Jeżeli gdziekolwiek pojawiło się „tak” powinieneś skonsultować się z lekarzem, bo niekoniecznie oznacza to, że nie możesz nurkować. Ostatnia strona (dla lekarza) jest przeznaczona do wypełnienia tylko, jeżeli gdziekolwiek pojawiło się „tak”.

Dodatkowo każdy uczestnik kursu jest zobowiązany do podpisania dwóch dokumentów – Umowę o przejęciu ryzyka oraz Kodeks Dobrego Nurka.

Intro nurkowe cena: 300 zł