Mapa niedostępna

Data/godzina
Date(s) - 28/07/2023 - 31/07/2023
00:00

Kategorie


Na kursie Tec Basics – Twinset zostaniesz wprowadzony do świata konfiguracji technicznej (tzw. DIR).

 

Interesuje Cię nurkowanie techniczne? A może szukasz dodatkowych możliwości rozwoju w ramach nurkowania rekreacyjnego? Widzisz znajomych nurków biegających w zestawach dwubutlowych ale nie jesteś pewnym czy to na pewno dla Ciebie?

Ten kurs niesie rozwiązanie!

Na kursie Tec Basics – Twinset zostaniesz wprowadzony do świata konfiguracji technicznej (tzw. DIR). Wraz z instruktorem dobierzecie sprzęt i przygotujecie się do pierwszych nurkowań w zestawie dwubutlowym twinset. Sesja konfiguracji sprzętu umożliwi Wam wykonanie wszystkich niezbędnych ćwiczeń pod wodą – od odpowiedniego wyważenia, przez opanowanie umiejętności podania gazu z długiego węża aż po naukę „kręcenia zaworami” czyli tzw. V-Drill.

Kończąc ten kurs na pewno będziesz wiedzieć co niesie za sobą korzystanie z twinsetu i konfiguracji technicznej. Poznasz jak poprawnie skonfigurować sprzęt a co najważniejsze – zobaczysz, czy może taki zestaw to droga właśnie dla Ciebie!

Kurs składa się z sesji konfiguracji sprzętowej oraz sesji w wodzie. Dokładna ich ilość zostanie omówiona z instruktorem po przeanalizowaniu umiejętności nurka.

Cena

Kurs – 1200 PLN

Certyfikat – 200 PLN

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.